Omschrijving
Met pijn in het hart verkoop ik mijn Vespa Primavera uit 2018. Deze scooter is altijd met zorg behandeld en netjes onderhouden met originele Vespa onderdelen. De Vespa rijdt perfect en heeft pas bij 17.500 km weer onderhoud nodig.
Wat deze Primavera uniek maakt zijn de hoogwaardige upgrades en accessoires die erop zitten, wat je zelden ziet in deze prijsklasse.
Specificaties:
• Bouwjaar: 2018
• Kilometerstand: ±15.000 km
• Kleur: Rood
• 4-takt motor (altijd Euro 98 getankt, beter voor de motor)
• 2 originele sleutels (incl. sleutel met knopje)
Upgrades & accessoires:
• Laag smoke windscherm
• Zellioni handvatten en remgrepen
• Malossi Multivar
• Valbeugels
• Achterrekje
Staat:
De scooter verkeert in goede staat. Er is lichte stormval-schade linksachter en een klein plekje lakschade op het voorspatbord. Volgens mijn monteur is dit eenvoudig en goedkoop te herstellen en het is puur cosmetisch. Technisch is de scooter 100% in orde.
Deze Vespa rijdt strak, trekt vlot op dankzij de Malossi Multivar en is altijd met liefde bereden.
Vraagprijs: €1700 (onderhandeling mogelijk)
Reden verkoop: aanschaf van een cabrio, waardoor ik tijdens de mooie dagen geen scooter meer nodig heb.
Bij serieuze interesse mag je altijd langskomen om te kijken en een proefrit te maken.